Ana Sayfa Teknoloji Adobe Photoshop CC Yeni Sürümü Dağıtıldı

Adobe Photoshop CC Yeni Sürümü Dağıtıldı

249
0
Paylaş

Adobe‘nin sıkça kullanılan Photoshop CC yazılımı bir çok yenilik ile güncellendi. Yeni Photoshop CCversiyonunda gözle görünür oldukça yenilik yapılmış. Yenilikleri kontrol ettiğimizde neredeyse sistem tamamen değişmiş diyebiliriz. Kullanım açısından daha kolay bir yapıya sahip olan Photoshop CC yeni sürümde eski hataların tamamını da gidermiş.

Photoshop CC yeni versiyonunda göze çarpan özelliklerin başında gelenler ise, dokunmatik komut verme, 3D yazıcı yazıcı çıktıları için iyleştirmeler, piksel yoğunluğunu artırma gibi oldukça güzel değişimler söz konusu. Bunun yanında akıllı rehber, akıllı nesne takibi gibi özelliklerde yenilenmiş. Yazı yazarken font arama kısmında da oldukça kolaylık sağlayan Photoshop CC yazı yazarken sizi hiç uğraştırmadan font işlemlerinizi yaparak çok daha hızlı yazı yazabilme deneyimi sağlamakta.

Photoshop CC önizleme konusunda da bir adım daha ileti gitmiş ve getirmiş olduğu 3D yazıcı servisine eklediği motor sayesinde render işlemlerini çok daha hızlı ve baskı öncesi kalite iyileştirme işlemlerindeki hız sorununu da tamamen ortadan kaldırarak çok kısa sürede tüm işlemleri yapabiliyor.

Senkronizasyon işlemleri ile ilgili sıkıntıların neredeyse tamamını gideren Photoshop CC yeni versiyonda kişiselleştirme konusunuda es geçmeyerek klavye ve çalışma sahası alanlarında da oldukça yenilikler yaparak program içerisindeki herşeyi tamamen sizin kişisel kullanımınıza göre değiştirmenize izin veriyor.

Photoshop CC yeni versiyonundaki diğer özelliklerinden bahsedecek olursak, MPEG-2 ve Dolby Audio gibi içe aktarmada desteklenen dosya tülerini ekleyerek çok daha iyi kullanım sunuyor. Bunun dışında yine akıllı rehber uygulaması varsayılan bir seçenek olmuş. Yeni renk seçenekleri, renk parlaklıkları, video formatları gibi özellikler bulunmakta. Son olarak yeni eklenen video formatları arasında Sony RAW ve Canon RAW gibi bir çok kullanıcı tarafından istenen uzantılarda eklendi.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here