Ana Sayfa Teknoloji Apple Safir Cam Teknolojisini iPhone 6’da Kullanacak mı?

Apple Safir Cam Teknolojisini iPhone 6’da Kullanacak mı?

204
0
Paylaş

Apple geçtiğimiz yıl safir cam üretimi içinArizona‘da safir cam üretim fabrikası kurmuştu ve geçtiğimiz nisan ayında tamamlanan fabrikada nihai üretime geçildi. Peki Apple önümüzdeki aylarda piyasaya sürmeye hazırlandığı iPhone 6 modelinde safir cam kullanacak mı?

Bazı iddialara göre Apple iPhone 6 modelinde safir camı kesinlikle kullancağı. Fakat diğer bir iddia ise iPhone 6′nın zaten FoxCom‘da üretime başlandığı. Peki bu durumda iPhone 6 modeli Safir Cam ile gelecek mi?

 Fakat ilk iPhone 6′ların normal eski modellerdeki cam’ kullanacağı ve Kasım-Aralık‘ta üretilmeye başlanacak olan iPhone’ların da Safir Cam ile üretileceği konusunda da dedikodular dönmekte. Peki safir cam neden bu kadar önemli? Apple safir cam teknolojisinde ileri adımlar atarak telefon camlarının kırılmalarını önmlemek ve kılcal cizik diye tabir edilen çizilmeleri ortadan kaldırmanın peşinde. Bu sayede daha sağlam ürün almak isteyen kullanıcılara kendi ürünlerini iyi bir şekilde pazarlayabilmek için bu teknolojiyi en kısa zamanda kullanacağı belirtiliyor.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here