Tutkulu, güvenilir, konforlu bir sürüş deneyimi için BMW iyi bir tercihtir. Ancak nadiren de olsa aracınızla giderken karşılaşacağınız olumsuz durumlarda BMW servis en etkili çözümü sunar. Yağ değişimi, filtre değişimi, yakıt filtresi değişimi gibi işlemlerde ise randevu almanıza gerek kalmadan Trend Oto’nun kesintisiz hizmetinden yararlanırsınız. Otomobilin standart gereksinimlerinden olan servis hizmetleri, aracın konforunun devam etmesi, mekanik bir aksaklığın yaşanmaması için önemlidir. Araç seyir halindeyken karşılaşılan sorunlarda da yol yardım hizmetleri devreye girer. Trend Oto, yol servis konusunda da 7/24 aranılabilir.

Yenilikçi Hizmet Anlayışı

BMW hızlı servis avantajı randevu almaksızın hizmet almanızı sağlar. Aracın garantili parçalarında, aksesuarlarında veya yol yardım konusunda destek veren firmamız, hizmetini yenilikçi bir anlayışla sürdürür. Sürüş keyfinin olası aksaklıklarla bölünmemesi için önemli olan servis hizmetlerinde bakım ve teknik anlamda sürücülere destek verilir.

Uzman Ekip

Uzman ekibiyle hizmetlerini sürdüren Trend Oto, BMW hızlı servis başlığında verdiği hizmetle müşterilerinin yanında yer alır. Servisin son teknolojiyle donatılmış özellikleri sayesinde BMW aracınıza birinci sınıf bir hizmet sunulur ve sürüş deneyimi etkilenmesin diye çaba gösterilir. Servis durumu araçlarda kolaylıkla görülür. Aracın içinde yer alan sistemler sayesinde normalde bakım randevusu almak rahat yapılan bir işlemdir. Ancak BMW hızlı servis avantajı sayesinde randevu almaya da gerek kalmaz ve harcanan zaman minimuma indirilir.

Arıza Tespiti

Servislerde aracın değişmesi gereken filtreleri, kontrol edilmesi gereken fren sistemi gibi önemli sistemleri elden geçirilir. Eğer arızaya mahal verecek bir durum varsa tespit edilir. Serviste aracın aşınmış bir parçası varsa bunun da tespiti sensörler aracılığıyla sağlanır. BMW araçlarda yer alan şasi numarası sayesinde kilometre bilgileri ve servis ihtiyacı durumu anahtara yüklenir. Bu veriler de yetkili servis tarafından kolaylıkla alınır.

Trend Oto, standart bakım işlemlerinden olan yağ değişimi, yakıt filtre değişimi, fren servisi gibi konularda randevu almaya gerek kalmadan müşterilerine seri bir hizmet verir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir