Ana Sayfa Magazin Cameron Diaz ‘İlk kez bu kadar soyundum’

Cameron Diaz ‘İlk kez bu kadar soyundum’

546
0
Paylaş

Filmde, bir geceliğine de olsa çocuklarından uzaklaşıp yalnız kalmayı başaran mutlu bir çiftin, ilişkilerine heyecan getirmek için bir seks kasedi çekmeye karar vermeleri, güzel giden gecenin ardından sabah uyandıklarında kasedi bıraktıkları yerde bulamamalarıyla başlayan arayış konu ediliyor.

Cameron Diaz, Esquire dergisinin son sayısına yeni çektiği filmdeki çıplak sahneleri hakkında konuştu: “Benim için bir ilkti. Rolümün gereğini yaptım” dedi.

Cameron Diaz neden hiç çocuk sahibi olmadığı sorusu üzerine, “Bu büyük bir mesele. Onun tüm yaşamından siz sorumlu oluyorsunuz, ben bu yükü alamadım. Çocuk sahibi olmak kolay değil. Bir bebek, tüm gün, her gün ve 18 yıl boyunca sizinle olacak” dedi. Daha önce seks kasedi yayınlanmış olan 41 yaşındaki oyuncu, verdiği kararın zor olduğunu söyledi.

“İnsanlara korumacı yaklaşıyorum ama kaderim hiçbir zaman bir anne olmak için çizilmedi” diyen Diaz 41 yaşında olmayı sevdiğini, birçok şey için en güzel yaş olduğunu dile getirdi. Yaşla beraber birçok şeyin, özellikle de “korku”nun hayatından çıktığını söyledi.

Diaz, “Bu yaş en iyi yaş çünkü kadınlar her şeyin nasıl yürüdüğünü anlamaya başladığında artık umursamıyor. Korkmaktan vazgeçiyorsun. Erkeklerin ne düşündüğü hakkında endişelenmiyorsun” dedi.

Bu daha başlangıç!

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here