Akıllı telefonlar arasındaki rekabet, son hızıyla devam ediyor. Dünya devi olan markalar kullanıcı tercihini etkilemek için, hem kısa süreli aralıklarla yeni modeller piyasaya sürüyor. Hem de birçok özelliği eskisine oranla geliştirerek deyim yerindeyse bir önceki modeli revize ediyor.
Casper in piyasaya sürmüş olduğu Via 8 ise özellikleri incelendiğinde, revize değil de başlı başına bir tasarım olarak göze çarpıyor. Dilerseniz Capser’ın 8 çekirdekli son ürünü Via 8’i yakından tanıyalım.
Bu modelin göze çarpan en belirgin özelliği , 8 çekirdekli olması. Gerçek turbo 8 çekirdekli işlemci sayesinde, bir akıllı telefondan beklediğiniz özellikleri 8 ile çarpın. Aklınıza gelecek olan şaşırtıcı sonuç Casper Via nın performansı olarak ortaya çıkacaktır. Bu alanda şimdilik rakipsizdir.

Aynı zamanda gerçek 8 çekirdekli işlemciye bütünleşmiş edilmiş olan 4 çekirdek grafik birimi ile oyun deneyimleriniz çok daha gerçekçi yapıya bürünecektir. Sadece oyun değil full hd destekleyen özelliği ve Yamaha ses güçlendiricisi ile film izlerken görüntü ve ses konusundaki beklentilerinizi de tamamen karşılayacağa benziyor.
Kamerası ise standartlar dâhilinde.8mp ön 16mp arka kamerası ile  hizmeti veren bu ürün, arka kameraya monte edilmiş olan 6 kızılötesi lens ile daha detaylı çekimler yapmanıza olanak sağlıyor.
Bunların yanında metal kasa ve plastik gövde tasarımına sahip Via 8, mağazalarda sizleri bekliyor.

x-ray tarafından yayınlandı

Özgür yazarlar topluluğu

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir