Ana Sayfa Makale Ema İş Ayakkabıları Sayesinde İş Güvenliğinizi Garantileyebilirsiniz

Ema İş Ayakkabıları Sayesinde İş Güvenliğinizi Garantileyebilirsiniz

208
0
Paylaş

İşçi ayakkabısı ayakları tüm gün ihtiyacı olan konforu sağlarken iskelet sistemini zinde tutar.

1991 yılında beridir ülke genelinde en kaliteli işçi ayakkabısı modellerini ema markası olarak biz üretmekteyiz. Aynı zamanda sadece Türkiye’de değil tüm Avrupa ve dünya geneline yaptığımız bu ticaret sonrasında dünya genelindeki tüm iş sahalarında işçilerin ayak güvenliklerini de korumaktayız. Elektrik geçirmeyen ve su geçirmeyen yapıda olan ayakkabı modellerimiz olduğu gibi aynı zamanda yazın kolay bir şekilde hareket edebilmenizi sağlayacak olan esnek yapılı ayakkabı türlerimiz de vardır. Farklı ayakkabılar için farklı üretim aşamalarını yapıyoruz. Bu sayede kolay bir şekilde iş sahanıza uygun bir ayakkabı modeline kavuşmuş olabilirsiniz. Uygun fiyatında sattığımız bu ayakkabılarımız üretim aşamasında İSO standartlarına uygun olarak tasarlanmaktadır.

Yaz için ideal ayakkabı türleri kış için ideal ayakkabı türleri hafif iş sahalarına uygun olan işçi ayakkabı modelleri elektrik işi ile uğraşan elektrikçilere uygun üretilen ayakkabı modelleri ve kompozit burun yapısında üretilen iş güvenlik ayakkabı modelimize sitemizden de ulaşabilirsiniz. Sitemizin içine giriş yaparak bu ayakkabı çeşitlerinin tüm özelliklerine de bir göz atabilirsiniz. Kış mevsimine özel olarak ürettiğimiz bu ayakkabılarımızın iç dizaynlarında özel olarak yün kullanıyoruz. Aynı zamanda çelik burun yapılı ve gerçek deri özelliğinde olan bu ayakkabılar uygun fiyatlarında satılmaktadır. Yaz mevsimi için ürettiğimiz işçi ayakkabısı modellerimizde ise yazın o sıcağında kolay bir şekilde hareket edilebilmeyi sağlayan tasarımda bu ayakkabıyı üretiyoruz. Esnek yapılı olan bu model yazın ayakta koku oluşmasını da önlemektedir.

Hafif iş sahalarında kullanılmak üzere ürettiğimiz hafif iş ayakkabı modelimizde ise daha çok ergonomikliğe ve esnekliğe önem veriyoruz. Bu ortamlar fazla işçi güvenliği gerektirmediği için daha çok hareket etmeyi kolaylaştıran yapıda üretim gerçekleştiriyoruz. Ema ayakkabı markası olarak yaptığımız elektrikçilere özel iş ayakkabı modelinde ise daha çok su ve elektrik geçirmemesi için özel bir üretim yapıyoruz. Aynı zamanda yalıtım açısından da gerekli özelliklere sahip bir ayakkabı oluşturuyoruz. İşçi ayakkabısında tüm üretim sırasında İSO ve Avrupa standartlarına uygun olan ürünlerin tasarımını ve üretimini sağlıyoruz.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here