Ana Sayfa Makale İstanbul Philips Teknik Servisi

İstanbul Philips Teknik Servisi

135
0
Paylaş

Yüksek kaliteli elektronik ürünleri bütçe dostu fiyatlar ile tüketici ile buluşturması ile bilinen ve dünyanın önde gelen elektronik devlerinden biri olan Philips markası özellikle uzun yıllardan beri ürünleri ile hepimizin evine, çalışma alanlarına girmeyi başarmıştır. Bu değerli markanın özel teknik servis hizmetini sizlere sunmak üzere Philips Teknik Servis olarak fark yaratmaktayız. Firmamız kurulduğu ilk gün benimsemiş olduğu müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet ilkelerine zaman içerisinde hızlı servis verme ilkesini de eklemiş ve o şekilde faaliyet hayatına devam etmiştir.

Çünkü Philips kalitesini tercih eden kullanıcılar için zaman da çok önemlidir. Firma olarak bunun farkında rakiplerimizden çok daha önce vardık ve aynı gün servis hizmeti gibi devrim niteliğinde bir hizmeti de sizlere sunmaya başladık. Uzun zamandan beri Philips Servis olarak tüm Philips ürünleriniz için montaj, onarım, bakım, yedek parça destek ve değişim hizmetleri vermekteyiz.

Özellikle yedek parça değişimi konusunda sizlere garanti sunmaktayız. Yani bütün hizmetlerimiz garanti paketini de beraberinde getirmekte ancak uzman ekibimiz yedek parça değişimi konusunda orijinallik için fazladan bir hassasiyet göstererek diğerlerinden farklı olduğunu bir kez daha ortaya koymaktadır.

Özel Philips Servis aynı zamanda 7/24 çağrı merkezi hizmeti sunarak danışmak istediğiniz her konu için yanınızda olmaya devam etmektedir. Hızlı servis ve kaliteli hizmet farkını bizimle yaşamak istediğiniz için teşekkür ederiz.

WEB ADRESİ: https://www.servisp.com

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here