Ana Sayfa Teknoloji Kodlama İhtiyaçlarının Belirlenmesi Ve Geliştirilmesi  

Kodlama İhtiyaçlarının Belirlenmesi Ve Geliştirilmesi  

510
0
Paylaş

Kural olarak, çevrimdışı web hizmetleri daha karmaşıktır Bu programlar başlangıçta web tasarım uzmanlarının ihtiyaçları iyi tanıyarak yetenekleri ile oluşturulmuştur. Sürecin kendisi çok zaman alabiliyorken, bu programların yüklenerek kullanıma hazır hale getirilmesi çok daha kolaydır.

 

Codex evrensel bir web sitesi kurucusu ve çağdaş yazılım geliştirme üreterek liderlerinden biridir. İhtiyaçlarınıza, gereksinimlerinize ve tercihlerinize bağlı olarak her türlü web sitesi sahibi olmanızı sağlar. Bir işletme web sitesini, bir portföyü, bir blogu, bir çevrimiçi mağazayı veya başka bir web sitesini piyasaya sürmeyi planlıyorsanız, bunu yalnızca birkaç tıklama ile hiç güçlük çekmeden yapabilirsiniz. Bu, bulabileceğiniz en kolay program çözümlerinden biridir.

 

Bir Programı Güncelleme İhtiyacı

 

Hangi çevrimdışı web sitesi oluşturucu yazılımını kullanırsanız kullanın, er ya da geç bunu güncellemek gerekliliği ile karşı karşıya kalacaksınız. Düzenli sistem güncellemeleri genellikle web oluşturma sürecini yavaşlatır ve daha fazla çaba ve zaman gerektirir. Yaklaşan güncelleme zamanını dikkate almazsanız, bu durum mevcut sürümünüzde sorunlara yol açabilir, tüm web oluşturma süreci ve nihai sonuç üzerinde olumsuz etki yaratabilir.

 

Yazılım geliştirme programlarının mevcut çeşitliliğine bakıldığında, günümüzde kullanıcıların rahatlık, kullanım kolaylığı ve düşük maliyetle uyumlu kombinasyonlarını içeren hizmetlerin talep gördüğü anlaşılmaktadır.

 

Her müşteriye ve projeye özel bir yaklaşımla proje geliştiren Codex yazılım; şeffaflık, otomasyon ve dinamik ortama geçerek, özel iş ihtiyaçlarınız için uyarlanmış geliştirme uygulamalarını seçmektedir.

 

Yazılım Geliştirme Yöntemi

 

Öncelikle proje kapsamını tanımlamak gereklidir. Talebin sunulması üzerine, proje için gerekli olan verilerin toplanması, analizi ve kapsamlı bir program oluşturmak için bir ekip tayin edilir. Ekip, fonksiyonel tahminler, tasarım gibi iş detaylarının detaylı planlarını ve maliyet tahminlerini hazırlar. Bu süreçten sonra geliştirme süreci başlamaktadır. Bu süreçte teknik tasarımlar, test planları oluşturulur. Projeye uygun yazılım geliştirme yapılarak müşteriden geri bildirim almak için bir yazılım prototipi oluşturur. Tüm özellikler gereksinimlere göre uygulandığında ve entegre edildiğinde, ekip geliştirme testi gerçekleştirir ve bir iş takvimi oluşturulmuş olur. Bu aşamadan sonra, yazılımın saat gibi çalıştığından emin olmak için çözüm, tam bir test döngüsüne tabi tutulur.

 

Proje tesliminden sonra müşteri yazılımını, güncelleme ve garanti kapsamının detaylarını, tam fikri mülkiyet haklarını ve bunlara ek olarak, uygulamayı sürekli geliştirmenize yardımcı olacak bakım ve destek hizmetlerini alacaktır.

 

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here