Ana Sayfa Oyun KOYUN SHAUN İLE ÇOK EĞLENECEKSİNİZ

KOYUN SHAUN İLE ÇOK EĞLENECEKSİNİZ

355
0
Paylaş

Yaşadığımız teknoloji çılgınlığı yüzünden birçok insanın internetsiz bir ortamda olamadığı ve yaşayamadığı bir dünyanın egemen olduğu görülüyor. Durum böyleyken internet üzerinden yapılan eylemlerin ve işlemlerin sayısının giderek arttığı görülüyor. Bu eylemlerin büyük bir kısmı ise çocuklara ve gençlere yönelik oluyor.

 

 

İnternet kullanımın artmaya başlaması ile birlikte insanların bu hakkı tercih etmelerini sağlayan birçok oyun ve eğlence sitesi fazlasıyla mevcut.  Bu internet oyun ve eğlence sitelerinde bulunan yüzlerce simülasyon oyun sayesinde bebeklikten itibaren bu sitelerde yer alan oyunlar ile keyifli şekilde vakit geçiriyorlar. Bu gençlerin ve çocuklar için iyi gelecek olan ve onlarca oyunun sizleri beklediği Tokoyun.com’u anlatma ve gösterme vaktimiz geldi.

 

Bu internet deryasında yer alan ve birçok simülasyon oyunun içerisinden en güzellerine yer veren Tokoyun.com adresinden bir oyunu sizlere anlatmak istiyoruz. Bu sitenin içinde yer alan yüzlerce güzel oyundan birisi bu.

 

Oyunumuzun kahramanı, birçok çocuğun ve gencin çok sevdiği sinema ve çizgi film kahramanımız Koyun Shaun.

 

 

Sinemalarda ve ekranlarda çok sevilen Koyun Shaun yeni oyunuyla internette takipçilerini ve sevenlerini bekliyor.

 

İşte oyun hakkında hazırlanan tanıtım metni:

 

Çizgi film karakteri olan Koyun Shaun ile birbirinden farklı maceralar ve becerilerinizi gösterebileceğiniz eğlenceli bir oyun sizleri bekliyoruz. Mouse yardımıyla bölümünüzü seçmeli ve bölümlerdeki görevleri yerine getirmelisiniz. Yön tuşları, Fare ve boşluk tuşunu kullanarak oyunumuzu oynayabilirsiniz.

 

 

Bu koyunlar çeşit çeşit aktivitelerle dolu bir oyundalar. Onlara yardım etmeli ve de başarılı olmalarını sağlamalısın. Oyuna başlayınca Play yazan yere tıkla ve ilerle, ipte asılı bir çok aktiviteye Play Now yazan yere basarak başla ve her bölümü nasıl oynayacağını zaten gösteriyor.

 

Koyun Shaun ‘un eğlenceli ve öğretici olan oyunları Tokoyun’da siz oyuncularını bekliyor.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here