Değişen yaşam koşullarına, paralel olarak teknolojide hızla ilerleyen Mekpan Panel, Konya’da 2011 yılından itibaren, çatı, cephe ve soğuk oda panel uygulamalarını gerçekleştirir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Mekpan Panel ürettiği çatı ve panel uygulamaları, diğer yapı malzemelerine göre daha pratik, ekonomik olmasıyla daha çok tercih edilen olmuştur.

 

Mekpan Panel teknolojiye paralel olarak hızla ilerlerken klasik çözümler yerine, sürekli modern yenilikçi çözümleri sunmuştur artan talepler doğrultusunda ulusal marka haline gelmeyi hedefleyen Mekpan Panel bu hedefini gerçekleştirerek 20’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirerek yurt dışında da adını duyurmayı başarmıştır

 

25 Ülke İle İhracat Yapacağız

 

Mekpan Panel Metal Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı 2012 yılında 25 ülke ile ihracat yapmayı hedeflediğini belirtmiştir.

 

           Mekpan Panel Başkanı Celalettin Katırcı Mekpan Olarak Türkiye ve Konya Ekonomisine Katkıda Bulunacağız

 

‘Mekpan Panel olarak iç ve dış piyasada pazarımızı yükseltmeyi hedefledik, üretim kapasitemizi arttırarak en kaliteli ve en güvenilir ürünleri üretmeye devam edeceğiz” diyen Mekpan Panel Başkanı Celalettin Hakan Katırcı, Türkiye ve Konya ekonomisine de katkıda bulunacaklarını belirtti.

 

Mekpan Panelin İhracat Yaptığı Ülkelerin Bazıları

 

Bulgaristan, Azerbaycan, Türkmenistan, Irak, Gürcistan, İran, Libya gibi ülkelerle ihracat yapmaktadır.

 

Mekpan Panelin Özellikleri

 

           Mekpan Panel 36.000 metrekare açık alana 8.000 metrekare kapalı alana sahiptir. Üretim kapasitesi 2.500.000 metrekaredir, günlük 5.000 metrekare üretim kapasitesi vardır.

Kaynak : http://www.habervideo.net/

 

 

x-ray tarafından yayınlandı

Özgür yazarlar topluluğu

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir