Mspy programı ücretsiz kullanma

Mspy programı dünya çapında ün kazanıp binlerce kullanıcı tarafından kullanılan popüler bir uygulama olup adından da anlaşılabileceği gibi telefon takip programıdır. İnternet üzerinde bir çok telefon takip programı bulabilirsiniz ancak bunların birçoğu kullanırken sorun yaşatabilir, ücretsiz olup virüslü olabilir ki virüslü olma ihtimali programın ücretsiz olmasına bağlı olabiliyor. Örnek olarak bir program ücret talep ediyor ancak ücretsiz olduğunu gördüğünüz bir yerden aldığınız zaman ücretsiz denilen yazılıma virüs yüklenme enjekte edilme ihtimali yüksek oluyor. Bu nedenle aslında ücretsiz alarak para vermediğinizi düşünürken birçok kişisel bilginizin çalınmasına neden olarak daha büyük bir kayıp yaşıyorsunuz.

Ücretsiz deneme sürümü fırsatını kaçırmayın

Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için Mspy ücretsiz indirme şansı varken programı ücretsiz bir şekilde deneyerek kullanabilirsiniz. Ancak 7 gün boyunca kullanma şansı tanınıyor. Bunun dışında daha fazla kullanmak isterseniz de biraz daha ücret ödemeniz gerekecektir. Ücretler ise tamamen sizin ne istediğinize bağlı olarak gelişmektedir. Örnek olarak sadece bilgisayarı takip etmek istiyorsanız sadece bilgisayar takibi veya sadece telefonu takip etmek istiyorsanız telefon takip programını satın alabilirsiniz. Bu duruma ek olarak bir de süre bulunmaktadır. Şu anda Mspy ücretsiz deneme sürümü olsa da deneme sürümü 7 gün sonrasında bitiyor ve belli bir süre ile paket almanız gerekiyor. 1, 3 veya 12 ay gibi seçenekleri olan paketlerin fiyatları da kullanım süresi arttıkça düşmektedir. Örnek olarak 3 ay alan birisi ile 12 ay alan birisi aylık hesap yapıldığı zaman ay başına daha az ücret ödemektedir.

Birçok paket seçeneği var

Paketleri incelemek isteyenler Mspy ücretsiz deneme adresinden resmi siteye ulaşabilir. Satın almadan önce yapmanız gereken şeyler arasında programın cihazınıza uygun olup olmadığını kontrol etmeyi de unutmamalısınız. Örnek olarak jailbreak sürümü  iOS 6 ile 9.1 olan sürümler arasında çalışırken jailbreak olmadan tüm iOS  sürümlerinde çalışmaktadır. Jailbreak olmayan cihazlarda bazı özellikler çalışmamaktadır. Ancak iCloud giriş bilgilerine sahip olmanız gerekiyor. Tüm bunlara ek olarak bir de iCloud yedeklemesi çalışmaması veya 2 adımlı doğrulama yapılmışsa fiziksel erişim gerekiyor.