Ana Sayfa Teknoloji Nokia X2 Akıllı Telefonu 2 Hafta Sonra Raflarda Olacak

Nokia X2 Akıllı Telefonu 2 Hafta Sonra Raflarda Olacak

242
0
Paylaş

Nokia‘nın Android işletim sistemli yeni telefonu olanNokia X2 modeli ile ilgili resmi açıklama geldi. Nokia tarafından yapılan resmi açıklamada 24 Haziran‘daNokia X2 modelinin satışa sunulacağı belirtildi.

Android kullanıcılarına kendi cihazlarını satmayı amaçlayan Nokia bu konuda çalışmalarını oldukça hızlandırarak Android Tabanlı cihaz üretimine ağırlık vererek Nokia X2 modelini 24 haziranda piyasaya sürecek. Uzun süredir Nokia X2 modeli ile ilgili sızdırılan görüntülerle hakkında oldukça konuşulan telefon nihayet raflardaki yerini alıyor.

GSMArena firmasının internet sitesine yer alan habere göre cihaz’ın bir önceki modeline göre farklı özellikler ile geleceği iddia edildi. Nokia X2 modelinde yeni ana ekran tuşunun ekleneceği ve donanım özellikleri olarak çok daha güçlü bir model olacağını belirtti.

Ekran olarak büyüyecek olan Nokia X2 Snapdragon 200 işlemciye sahip olacak 1GB Ram özelliği ile oldukça hızlı olacak. 24 Haziranda resmi olarak tanıtımı yapılacağı ve raflardaki yerini alacağı söylenen Nokia X2 oldukça talep edilecek bir telefon olacağı bekleniyor.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here