Ana Sayfa Gündem Profilo Beyaz Eşya Servis Noktası

Profilo Beyaz Eşya Servis Noktası

110
0
Paylaş

Türkiye’deki kökü beyaz eşya firmalarından birisi olan Profilo birçok evde kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır Türk insanına en kaliteli ürünleri sunan Profilo bu süreç içerisinde marka bilinirliğini gittikçe yükseltmiştir. Şu anda ülkemizdeki en fazla tercih edilen markalardan birisi olan Profilo ürünleri yıllara meydan okuyan, dayanıklı ve orijinal tasarımlara sahip ürünlerdir. Profilo Servis hizmetimiz tüm Profilo ürün gruplarını kapsayan, geniş bir kadroyla yürüttüğümüz, titiz ve hızlı bir tamir prosedürü sunmaktadır.

Bizi aramanızın ardından Profilo Servis İstanbul personelimiz tam randevu günü ve saatinde adresinize gelecek ve arızalı ürününüzün sorununu tespit edecektir. Tamir ve fiyat onayı vermenizin ardından tamir sürecini başlatan personelimiz, en kısa süre içerisinde detaylı ve titiz bir çalışma sonucunda cihazınızın tamiratını tamamlayacaktır.

Sunduğumuz hizmetimizin tüm adımları kalite standartlarımız çerçevesinde belirlenmiş ve personellerimiz tarafından profesyonelce yürütülmektedir. Tamir esnasında değişimini sağladığımız tüm parçalara 1 yıl parça garantisi sunuyoruz. Bu sayede 1 yıl içerisinde yenilenen parça tekrar arızalanırsa ücretsiz değişim olanağı elde etmiş olursunuz.

Profilo Servis merkezimize 444 88 48 numaralı telefondan ulaşarak cihazlarınız hakkında bilgi alabilir, arıza randevusu oluşturarak servislerimizin adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Servis ekiplerimiz en acil arızalara müdahale edebilmek için 7 gün 24 saat boyunca hem çağrı merkezlerimizden hem de http://www.profilo-servis.com web sitemizden hizmet vermekteyiz. Firmamızdan alacağınız tüm bakım, onarım ve tamirat işlemlerinden memnun olacak, bizi tüm servis ihtiyaçlarınızda partneriniz ilan edeceksiniz.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here