Ana Sayfa Teknoloji Samsung Galaxy F Altın Renkli Versiyonu

Samsung Galaxy F Altın Renkli Versiyonu

229
0
Paylaş

20140620090351_471259866841

Samsung‘un önümüzdeki günlerde tanıtmayı düşündüğü Galaxy F modelinin yeni görüntüleri sızdırıldı. Samsung bir süredir üzerinde çalıştığıGalaxy S5‘in Prime versiyonu olan Snapdragon 805 işlemcili versiyonunu duyurduktan sonra yeni bir modeli olan Galaxy F üzerinde çalışmalarına devam ediyor.

 

Gelen haberlere göre Samsung’un Galaxy S5‘in bir versiyonunu daha çıkarmaya hazırlanıyor. Yeni ürün ile ilgili sızdırılan görsele baktığımızda oldukça karizmatik bir telefon daha üreteceğe benziyor.

 

Parlayan altın rengi olan Galaxy F modelinine ait olduğu iddia edilen görsele göre telefonun metal kasaya sahip olacağıda gelen bilgiler arasında. Telefonun yine Snapdragon 805 yonga setine sahip olacağı ve 3GB ram ve 5.3inç büyüklüğüne sahip oldukça kaliteli Quad HD ekrana sahip olacak. Oldukça üst seviye bir telefon olacağı beklene Galaxy F‘nin Apple’ın önümüzdeki aylarda çıkarmaya hazırlandığı iPhone 6 modeline karşı rakip olabileceği düşünüyor.

 

 

 

Öte yandan Samsung’un S5 LTE-A modelinin sadece Kore’de satışa sunalacağı söylentilerini Samsung resmi olarak doğruladı. Fakat Galaxy F ise uluslarlar arası piyada satışa sunulacak.

 

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here