Ana Sayfa Gündem Samsung Galaxy S6 Mini Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Samsung Galaxy S6 Mini Özellikleri ve Çıkış Tarihi

826
0
Paylaş

GFXBench veri tabanında bulunan bir kaynağa gerek Samsung Galaxy S6 çok iyi özellikler ile Samsung sevenlere geliyor. Kamerasını merak eden kullanıcılara müjde olarak belirtelim ki 16 MP ana kamerası ile gelen Samsung S6 Mini diğer rakiplerine fark atacak gibi.

Haberin başında da belirttiğimiz gibi GFXBench veri tabanında rastlanan bir kaynak Samsung S6 Minin abisinin özelliklerini çok andırıyor ve benzerlik mini ile normal modellerin arasındaki ilişkiye çok benziyor. O nedenle teknoloji takipçileri bu rastlanan cihazın Samsung S6 Mini olduğunu düşünüyor. Çıkış tarihi olarak veritabanında bir bilgi bulunmuyor ancak çıkacak telefonun tüm özellikleri biliniyor.

Belirttiğimiz gibi cihazın tam olarak sadece bir tahmin olduğu ancak yüksek ihtimal bu cihaz Samsun S6 Mini ve Teknik özelliklerini sıralayacak olursak 1280×768 piksel çözünürlüğe sahip 4.6 inç ekran, 1.8GHz 6 çekirdekli Snapdragon 808 SoC CPU (2x Cortex-A57 ve 4x Cortex-A53), Adreno 418 GPU, 2 GB RAM, 16GB depolama, Android 5.1.1 işletim sistemi, 16 MP arka kamera, 5 MP ön kamera özelliğinde olması bekleniyor.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here