Ana Sayfa Teknoloji Savaşlarda kazananı belirleyecek tank!

Savaşlarda kazananı belirleyecek tank!

267
0
Paylaş
PL0-01 Tank
PL0-01 Tank
PL0-01 Tank

Polonyalı bir firmanın tasarladığı PL0-01 prototip tank yeni geliştirdiği teknolojiisi ile kara savaşlarında büyük bir rol oynayacak.

Obrum adlı Polonyalı savaş teknolojileri geliştiren bir firmanın tasarladığı 35 tonluk PL0-01 prototip tank 3 kişilik kontejyanı ile kara savaşlarında galibi belirleyecek bir teknolojiyi kullanıcılarına sunuyor.

Akıllı karo ve çini gibi bir madde ile kaplı olan özel tank kızılötesi görüntülerde herhangi bir araba görünümü vererek düşman tarafından fark edilmeyi önlüyor.

Polonyalı firma Obrum ve BAE’nin işbirliği ile oluşturulan PL0-01 prototip tank gizli yeteneklerini sergileyebilmek için özel tasarlanan 6 gen plakalarla kaplanmıştır. Sıcaklığı kontrol edilebilen bu inanılmaz tank 3 kişilik mürettebatı, özel silahları ve ısı sensörleri ile savaş kazandırmayı garanti ediyor.

Tank
Tank

Üzerinde bulunan son teknoloji silah donanması ile dikkat çeken PL0-01 prototip 360 derecelik atış yörüngesine sahip ve tankın ateşleme bölümü -7 derece aşağı ve 22 derece yukarı oynayabilme kabiliyeti ile havadan veya zeminden gelecek saldırılara karşılık verebilme özelliği ile dikkat çekiyor.

Tank
Tank

Üzerinde bulunan aktif koruma sistemleri ile havadan gelecek saldırılara karşı füze savar sistemleri ile güvenliği en üst seviyede tutan PL0-01 prototip tank yan bölmelerinde bulunan deliklerden atabileceği gaz bombaları ile askeri yaya saldırılarada büyük bir önlem alıyor. Yakınlarına atılan gaz bombası veya kimyasal bombalara karşı inanılmaz bir filitreleme sistemi bulunan PL0-01 prototip tank 3 kişilik mürettebatının maksimum performans ile savaşabilmeleri için tüm güvenliklerini sağlıyor.

Tank
Tank

940 beygir gücüne sahip olan PL0-01 prototip tank yüksek süratlerde gövdesinde bulunan çini plakalar sayesinde bölgenin görünüm şartlarına uyum sağlayarak kamofile olabilme özelliği ile kara savaşlarında belirleyici bir güç olmayı hedefliyor.7 metre uzunlağındaki son teknoloji tankın 2018 yılında savaş için özel olarak hazır olacağı belirtildi.

 

 

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here