Gündem 21 Mayıs 2014, 13:02

Şişe Çevirme Oyunu Karakol’da Bitti!

şişe çevirmece

şişe çevirmece

İstanbul Kartal’da gerçekleşen olaya göre; geçtiğimiz hafta erkek arkadaşlarının toplandığı eve giden 16 yaşındaki F.K., ilerleyen saatlerde arkadaşlarının şişe çevirme oyunu davetini kabul ederek oyuna katıldı.

Oyun sırası kendine geldiğinde ise F.K. şişeyi çevirdikten sonra “doğruluk” ve “cesaret” seçeneklerinden cesareti seçti. Erkek arkadaşları da genç kıza cesaret seçeneğini seçtiği için üzerinde bulunan elbiseyi çıkarmasını istedi. Genç kız oyunun kuralına uyarak üstünü çıkardı.

Bu sırada F.K.’nın erkek arkadaşları odada bulunan cep telefonuyla genç kızın fotoğraflarını çekti.Bir süre sonra da telefondaki WhatsApp uygulamasıyla fotoğrafları birbiriyle paylaştı.

Soluğu emniyette alan F.K. “Bu fotoğraflarla bana şantaj yaptılar” dedi. Şikayet üzerine de oyun sırasında orada bulunan erkekler gözaltına alındı. Şüpheliler daha sonra Kartal Anadolu Adliyesi’ne sevk edildi.Ağır Ceza Mahkemesine çıkarılan yaşı 18’in altındaki şüpheliler “şantaj” suçlamasıyla tutuklanarak Maltepe Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na gönderildi.

Yazar Bilgileri


Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. Haylaz Yorumcu

    Bu gençlik nereye gidiyor?

    Cevapla

Yorum Yap