Ana Sayfa Spor Spor Malzemeleri Satış

Spor Malzemeleri Satış

673
0
Paylaş

Ülkemizde spora verilen değer oldukça artmış durumda, artık anadoludaki kasabalarda bile amatörler için parklarda bahçelerde spora teşvik edici, destekleyici spor aletleri bulunmakta, ve belediyeler tarafından her türlü imkan sağlanmakta.
Akspor olarak bizler, gerek bürokratik gerekse ülke gerçeklerini yakınen bildiğimiz için, özellikle profesyonel spor branşlarındaki malzemeleri bulmanın ne kadar zor olduğunun farkındayız. Bu sıkıntıları bildiğimiz ve kendimizde sporla içiçe olduğumuz için diğer sporcu arkadaşlarımız için tüm profesyonel spor malzemelerini en uygun şekilde tedarik etmeye çalışıyoruz.
En basitinden geçen seneye kadar 250tlden satılan satranç saatinin fiyatını ilk gördüğümüzde bunun çok fazla olduğunu görüp, hemen ithal ettik, şu an satranç saatini 50tlden sitemizden tedarik edebilirsiniz. Bu basit örnekten açıklayarak özellikle tüm profesyonel branş spor malzemelerini en uygun fiyata sağlamaya çalışıyoruz, buna bocca topları, Amerikan futbolu malzemeleri, çim hokeyi sopası, dijital ve analog skorbordlar ve tüm uzak doğu spor malzemeleri dahildir.
Birkaç yıl öncesine kadar ülkemizde üretilmeyen, karate elbiseleri, taekwondo elbiseleri, boks eldivenleri, artık gururla tarafımızdan tamamen Türk malzemeleri kullanılarak üretilmekte ve tüm yurt çapında satışı gerçekleşmektedir.
Türk tekstil sanayisinin üretim kalitesi tüm dünyaca bilinen bir gerçek, işçilik kalitemizde aynı şekilde bilinir. Hal böyleyken Amerikadan ithal edilen 300TL lik bir taekwondo elbisesini, biz daha kaliteli olarak Türkiye’de üretip, 80TLye satmaktayız.
Whiteface markası ile ürettiğimiz spor malzemeleri satışını internet sitelerinden, spor mağazalarından ve spor kulüplerinden sorabilirsiniz.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here