Ana Sayfa Gündem Survivor’da Büyük Sürpriz!

Survivor’da Büyük Sürpriz!

516
0
Paylaş

iste-acunun-aklindaki-3-isim-29434-1g

          Birleşme partisinden sonra Gönüllüler adasında cicim ki ayları çok kısa sürdü. Genel olarak adadaki moraller ve samimiyet kazanılan oyunlarla pekişirken kaybedilmeye başlandığı anda herkes eteğindeki taşları dökmeye başlıyor. Özellikle kaybedilen oyun dokunulmazlık oyunu ise gönderilmek istenen üzerine ağır oyunlar oynamaya başlıyorlar. Bu da ” Survivor yarışını kazanmak için her yol mübahtır” anlayışını destekliyor.

          Birleşmeden sonra gönüllüler ilk haftaki oyunları galibiyetle bitirmişlerdi. Ama onların şansına ilk hafta eleme olmayacaktı. Çünkü sonraki oyunları kaybetmeye başladılar ve bu hafta onlar için kritikti. Kaybetmeye başladıkları andan itibaren yine kılıçlar çekildi. Gönüllüler takımının agresif kızı Sahra, hiç sevmediği Duygu Bal’ın adaya gelmesiyle seyirciyi eğlendiren fakat adayı huzursuzluğa sürükleyen olayların baş rolündeydi. Son kaybedilen ödül oyunundan sonra Sahra oyun esnasında takım arkadaşlarının kendisini desteklememesinden ve oyun sonrası kimsenin elini uzatmamasından yakınarak artık bireysel yarışacağını belirtmiş ve adada ki barınağı terk ederek kendi kabilesini kurmaya karar vermişti. Tabi bu kararında Duygu’ yu çekemezliği de etkiliydi. Çünkü Duygu adaya geldikten sonra tek dostu Müge artık Duygu ile daha fazla vakit geçirmeye başlamış ve kaynattıkları dedikodu kazanında ne olduğunu merak eden Sahra bunu Müge’den öğrenemeyince çatlamış, nitekim ödül oyununu da kaybedince sinirleri iyice bozulmuş ve barınağını ayırma kararı almaktan başka dikkat çekici bir hareket bulamamıştı.

         Ünlüler takımında ise her şey güllük gülistanlık devam ediyor. Yine en güzel oyunları kazanmakta ve bunu keyfini çıkartıyorlar. Adalarını karıştıran Akın’ı geldiği yere göndermenin mutluluğu başta Tolga Karel olmak üzere hepsinin yüzünden okunuyor ve bunu sık sık dile getiriyorlar. Birleşmeden sonraki ilk oyunu kaybetmelerine rağmen sonraki oyunları kazanmayı bildiler. Özellikle bu hafta artık favori takım oldular ve ödül oyununu da kazanarak ilaç gibi gelecek bir ödülün sahibi oldular.

         En kritik oyun ise dokunulmazlık oyunuydu. Dokunulmazlık oyununa ünlüler takımı favori takım olarak çıktılar. Kazanmaları gereken en önemli oyun bu oyundu.Çünkü dokulmazlık oyunu kaybedildiği zaman o hafta kaybeden takımdan bir kişi adaya veda ediyor. O yüzden büyük bir hırsla oyuna başladılar. Fakat yaşanan aksilikler ve sakatlıklardan dolayı oyunu kaybederek büyük şaşkınlık yarattılar. Gönüllüler de şaşkındı çünkü uzun haftalar sonunda ilk defa konseyde birilerinin ismini yazmayacaklardı. Bu şaşkınlıkla karışık mutluluk ile adalarına dönüler ve yüzleri gülüyordu. Sahra barınağını birleştirmese de artık arkadaşlarıyla konuşuyordu.

          Ünlüler adasında ise dokunulmazlık oyunu kaybedilince bir huzursuzluk baş gösterdi. Survivor’ ın ilk zamanlarında adadan gönderdikleri Eda dışında hiç eleme yapmamışlardı. Bu tecrübesizlikle gitme potasındaki isimler ne tür strateji belirleyeceğini bilemezken, kardeşçe geçen havayı pekiştirmek için Tolga Karel sorunlu olduğu Gökhan’ dan haftalar sonra özür diledi. Fakat konseyde adının yazılmasından kurtulamadı. Konsey ise  İsmail Baki ve Tolga Karel isimleri aday oldu. Şimdi SMS oyları konuşacak ve Tolga Karel “benim seyircim işini bilir” mantığıyla bu haftayı SMS oylarıyla yırtmayı bekleyecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here