Ana Sayfa Magazin Trt Müşteri Hizmetleri

Trt Müşteri Hizmetleri

1112
0
Paylaş

Trt 1 ekranlarınını sevilen dizisi kızıl elma her hafta ailecek izlenen dizi haline gelmiştir. Trt Müşteri Hizmetleri telefon numarasını bulmak için telefonkilavuzu.com sitesine bakabilirsiniz. Kızıl elma 2.bölümdeki çalan türkü zaranın seslendirdiği ağıt türküsü yitirdim yavrumu göl kenarında sözlerini ve dinlemek için aşağıdaki bölümde bulabilirsiniz.

Kızıl elma yitirdim yavrumu göl kenarında türkü dinle: Kızıl elma yitirdim yavrumu göl kenarında türkü sözleri: bir kuzu da taş dibinde meliyor firkati de dağı taşı deliyor komşular da bulamamış geliyor yitirdim yavrumu göl (yol) kenarında dağlara saldırdım seyipler gibi anası ağlıyor geyikler gibi ne dereler koydum ne de taş dibi yitirdim yavrumu göl (yol) kenarında yavrum ateşine nasıl durayım ya ben seni nerelerde bulayım atatürk’e bir telgraf vurayım yitirdim yavrumu göl (yol) kenarında müjdesine beş yüz altın vereyim yitirdim yavrumu göl (yol) kenarında

Trt’nin hem çalışanları hem de spikerleri ve yazar kadrosu diğer kanallardan ve yayın organlarından çok daha profosyonel ve işini ciddiyetle yapıyorlar. Trt Müşteri hizmetleri devletin resmi kimliğini de temsil etmiş oluyorlar ve yayınlarda ciddiyete disipline dikkat ediyorlar. Magazin tarzı programlardan uzak duruyorlar. Özellikle trt avaz trt okul trt spor gibi tematik kanallarla izleyici kitlesinin katbeekat artıran trt’ye başvurmak isteyen çok kişi oluyor.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here