Ana Sayfa Teknoloji Ucuz iMac Satışları Başladı

Ucuz iMac Satışları Başladı

220
0
Paylaş

20140618034228_imacnews1403097081

Apple kullanıcıların “çok pahalı” tepkilerini değerlendirerek iMac cihazlarında indirim uygulamaya başladı. Fakat var olan modeller üzerine indirim uygulamayı yapmayan Apple farklı bir yol izleyerek daha az donanım gücü olan iMac serisi üreterek fiyatları düşürdü.

Bu sabah Apple mağazası bakıma alındı ve kullanıcılar bir süre Mağazaya erişemedi. Mağazadki bakım için yeni bir ürün ekleneceği konusunda haberler yayılınca da bir çok kullanıcı merakla bakımın bitmesini beklemeye başladı. Bir iki saatlik bakım ardından Apple mağazası tekrar hizmete girdi ve söylentilerde doğru çıktı.

iMac bakım sonrası satışa sunuldu. ilk olarak iMac özelliklerine bakıldığında donanımdan kırpılarak fiyatı düşürme yoluna giden Apple bu sayede müşterilerinin isteklerini yerine getirmeye çalışmış.

21.5 inç ekrana sahip olan iMac serilerinin yeni ve ucuz modellerinde 8 GB ram500GB sabit disk ve HD5000grafik çözümlemesine sahip olan yeni iMac modeli 2.999tl olarak satışa sunuldu. İlk modellere göre arada 500 Tlfiyat farkı olan iMac serisinin müşteriler tarafından nasıl karşılacağını önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here